Dyspozytor

Dyspozytor / instruktor

Poszukujemy pracownika na stanowisko dyspozytor / instruktor kierowcy do naszego biura w Kamienicy Polskiej

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja i nadzór tras międzynarodowych realizowanych naszą flotą
  • wydawanie dyspozycji
  • kontrola realizacji trasy
  • rozwiązywanie problemów bieżących
  • zarządzanie obiegiem dokumentów transportowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży transportowej
  • swobodna, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość przepisów czasu pracy kierowcy
  • dobra znajomość topografii Europy
  • sprawna obsługa komputera
  • gotowość do pracy zmianowej / dyżurowej
  • umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku dyspozytora/planisty transportu
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za dyżury
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • udział w eventach integracyjnych

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Czy ta praca wydaje Ci się interesująca? Następnie złóż wniosek za pośrednictwem praca@hzpoland.com