Planista junior / senior

Poszukujemy pracownika na stanowisko planista transportu do naszego biura w Kamienicy Polskiej

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa organizacja i nadzór międzynarodowych transportów samochodowych
  • układanie optymalnych tras ze zleceń otrzymanych od naszych klientów
  • współpraca z obecnymi przewoźnikami oraz aktywny udział w rozbudowie bazy przewoźników
  • dbałość o utrzymanie doskonałych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • nadzór nad terminowością i jakością oferowanych usług
  • negocjowanie warunków umów
  • optymalizacja kosztów transportu

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w branży transportowej na podobnym stanowisku (senior)
  • doświadczenie w branży transportowej na innym stanowisku (junior)
  • swobodna, komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności lidera zespołu
  • znajomość przepisów czasu pracy kierowcy
  • dobra znajomość topografii Europy
  • sprawna obsługa komputera
  • gotowość do pracy zmianowej / dyżurowej
  • umiejętność pracy w zespole oraz analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość branży transportu kwiatów i roślin oraz produktów spożywczych
  • rozlegle kontakty wśród przewoźników oraz potencjalnych nowych zleceniodawców

Oferujemy:

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatki za dyżury
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku
  • udział w eventach integracyjnych

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Następnie wyślij swoje CV na adres praca@hzpoland.com